Najgorętsza piwna impreza tej zimy!

11 najlepszych polskich browarów przywiezie ze sobą kilkadziesiąt sztosów, które poleją się z kilkudziesięciu kranów - w 3 lokalach oraz w specjalnym, ogrzewanym namiocie rozstawionym na ulicy pomiędzy Cafe Lamus, Lawendową 8 i Pułapką!

Jak co roku lżejszych piw spróbujecie w pubach, a najbardziej rozgrzewające trunki znajdziecie w namiocie. Na terenie rozstawimy również kilka koksowników i grzybków grzewczych. Spragnionych napoimy, a o wygłodniałych zadba Pan Baleron! Wszystkim zmarzlakom polejemy darmową herbatkę! :-)

Ze względu na woltaż, piwa będzie można degustować w mniejszych niż latem pojemnościach - 0,3 i 0,15 litra. Chętnym polejemy i pół litrową szklankę, a co tam! ;-)

Podczas czwartej edycji powitamy jeden nowy browar - Browar Monsters, będzie też jeden powrót - Browar Golem. Poza tym postawiliśmy na sprawdzoną mocną ekipę :-)

Marzymy o tym, żeby wyciągnąć Was wszystkich z domu i przyciągnąć nie tylko wybornymi piwami, ale także fajną, ciepłą, przytulną atmosferą zimowego jarmarku. 31 stycznia i 1 lutego musicie być z nami!

When?

31/01/2020 - 01/02/2020

Where?

Gdansk - Poland

More info

Visit the event website or the tickets purchase page.